F&B manažér pre Salamandra⭑⭑⭑⭑ resort & hotel

Hodruša - Hámre, Slovensko
Slovensky
1,300.00 EUR / Mesačná mzda
Pridané

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí chcú byť súčasťou food & beverege teamu novej hotelovej siete Primestar Hotels, ktorá zastrešuje hotely na Slovensku a v Chorvátsku. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Primestar Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

Zodpovednosť a povinnosti

organizácia a vedenie chodu hotela v rámci platnej legislatívy, personalistika, nábor, vedenie personálnej zložky v súčinnosti s riaditeľom hotela, kontrola dochádzky zamestnancov a príprava mzdových podkladov, kontrola práce zamestnancov podľa F&B štandardov hotela, motivácia, riadenie a tréning zamestnancov, dodržiavanie postupov a navrhovanie nových efektívnejších riešení, denná/priebežná kontrola dodržiavania kvality servisu, práca so systémom Blue Gastro (+ Horec) výhodou, skladové hospodárstvo, inventúry, správa PLU, receptúry a marže a ich fyzický výkon/kontrola - zodpovednosť za dodržiavanie štandardov HCCP a BOZP + zabezpečovanie školení vyplývajúcich z platnej legislatívy, kontrola denných a mesačných uzávierok a ich vyúčtovania, koordinácia spoločenských akcií v súčinnosti s marketingovým manažérom - zabezpečenie inventára a jeho hospodárne využívanie, dodržiavanie finančného plánu

Úroveň vzdelania

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Požadované profesijné skúsenosti

  • hotelierstvo, gastronómia

Úroveň profesijných skúseností

  • Senior

Počet rokov nadobudnutých profesijných skúseností

  • 5

Jazykové znalosti

Požadované jazykové znalosti

  • Deutsch: B2: Stredne pokročilý
  • English: B2: Stredne pokročilý

Vodičský preukaz

Vodičský preukaz

  • B

Ostatné požiadavky na zamestnanca

  • PERSONALISTIKA - základy, SKLADOVÉ HOSPODÁRSTVO - pokročilý, ovládanie jedného z EN / DE jazykov na požadovanej úrovni.

Contact

Salamandra⭑⭑⭑⭑ resort & hotel Miroslav Beleš
Phone: +421918888829
Contact form

Contact form

Company details

View profile & All advertisements

PREMIUM MEMBERS