ČAŠNÍK/BARMAN

Bratislava, Slovensko
Slovensky
4.00 EUR / Hodinová mzda
Pridané

Buď členom nášho tímu! Pre našu prevádzku Pizza Mizza na Starohájskej ulici v Bratislave - Petržalke hľadáme vhodného kandidáta a šikovného kolegu na pozíciu Čašník/Barman. Pracovné doba od 09:00 do 22:00 hod. v systéme dlhý a krátky pracovný týždeň. Dlhý pracovný týždeň: pondelok,utorok, piatok, sobota, nedeľa. Profesijný životopis posielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Budeme radi, ak k životopisu pripojíte aj fotografiu tváre.

Požiadavky na zamestnanca

Zodpovednosť a povinnosti

Medzi hlavné pracovné činnosti patria: obsluha hostí a starostlivosť o zákazníka, príprava a servírovanie teplých, studených a miešaných nápojov a limonád z čerstvého ovocia, zodpovednosť za bar alebo zverený rajón, nutnosť samostatnej práce pri zvládaní obedových a večerných špičiek, práca s vínom, dodržiavanie zásad jednotnej obsluhy, elektronické objednávanie hostí, práca s PDA, príjemné vystupovanie, milé a asertívne jednanie so zákazníkom, dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov, dodržiavanie pravidiel, pracovných manuálov a receptúr Pizza Mizza. Ďakujeme všetkým záujemcom, kontaktovať budeme vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Úroveň vzdelania

  • Stredoškolské vzdelanie bez maturity

Požadované profesijné skúsenosti

  • VZDELANIE - hotelové, gastronómia, kuchár-čašník, uchádzač o túto pracovnú pozíciu by mal mať vzdelanie, alebo skúsenosti v gastronómii s praxou 1 rok.

Úroveň profesijných skúseností

  • Junior

Počet rokov nadobudnutých profesijných skúseností

  • 1

Jazykové znalosti

Požadované jazykové znalosti

  • Deutsch: A2: Jazykové základy
  • English: A2: Jazykové základy

Contact

Personálne oddelenie
Phone: +421911979544
Contact form

Contact form

Company details

Liptovská 21
82109
Bratislava, Slovensko
View profile & All advertisements

3 MONTHS GRATIS

Register now

PREMIUM MEMBERS