Recepčný/á hotelového Relax - Spa centra

Bratislava, Slovensko
Slovensky
900.00 - 1,200.00 EUR / Mesačná mzda
Pridané

Práce na recepcii hotelového Relax centra. Tí uchádzači, ktorých budeme mať záujem pozvať na osobné stretnutie, budú kontaktovaní telefonicky alebo mailom. Ostatným uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu. Poskytnutím svojich osobných údajov zahrnutých do životopisu dáva odosieľateľ súhlas s ich spracovaním v spoločnosti Hotel Devín, a.s., Riečna 4, 811 02 Bratislava, v plnom rozsahu pre účely predmetného výberového konania, v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do písomného odvolania tohto súhlasu.

Požiadavky na zamestnanca

Zodpovednosť a povinnosti

prijímanie objednávok hostí, účtovanie využitých služieb cez registračnú pokladňu, vedenie príslušnej evidencie, vybavovanie objednávok - obsluha hostí v zmysle objednaných služieb, obsluha zariadení v priestoroch Relax centra (sauny, bazén, squashový kurt), vydávanie predpísanej bielizne, vedenie evidencie výdaja, preberanie použitej bielizne a jej príprava na odvoz do čistiarne, vykonávanie ďalších činností potrebných pre zabezpečenie plynulého chodu Relax centra. Po ukončení výberového konania budú životopisy a poskytnuté osobné údaje všetkých neúspešných uchádzačov zlikvidované v súlade s ustanoveniami Zákona č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov.

Úroveň vzdelania

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Požadované profesijné skúsenosti

  • Pracovná pozícia je vhodná pre uchádzača bez predchádzajúcej pracovnej praxe. Hotel Devín už od 50. rokov 20. storočia zaujíma veľmi významnú pozíciu v oblasti bratislavského hotelierstva. Atraktívny je svojim funkcionalistickým štýlom, v ktorom bol v roku 1954 postavený, polohou pri rieke Dunaj, nadčasovým dizajnom a poskytovaním tradične vysokokvalitných služieb. Hotel Devín spĺňa podmienky 4* hotela v domácom i zahraničnom meradle a svojou ponukou sa zaraďuje medzi hotely najvyššej kategórie na Slovensku.

Úroveň profesijných skúseností

  • Absolvent

Jazykové znalosti

Požadované jazykové znalosti

  • English: B2: Stredne pokročilý

Počítačové znalosti

Počítačové znalosti

  • Microsoft Word: A1: Začiatočník
  • Microsoft Excel: A1: Začiatočník
  • Microsoft Outlook: A1: Začiatočník

Vodičský preukaz

Vodičský preukaz

  • Vítaný

Ostatné požiadavky na zamestnanca

  • Znalosť anglického jazyka je nutnou podmienkou(schopnosť ústne komunikovať s klientom v anglickom jazyku), platný zdravotný preukaz (možnosť vybaviť dodatočne), osobnosť so silným zmyslom pre pochopenie požiadaviek a potrieb klienta, osobnosť v práci samostatná, spoľahlivá, flexibilná, s aktívnym a zodpovedným prístupom k plneniu pracovných povinností, osobnosť ústretová s príjemným vystupovaním a správaním, ochota pracovať na 12-hodinové pracovné zmeny (plný úväzok aj na dohodu).

Contact

****HOTEL DEVÍN, RIEČNA 4, 811 02 BRATISLAVA Mgr. Lucia Beňová
Téléphone: +421948110982
Formulaire de contact

Formulaire de contact

Détails de l’entreprise

MEMBRES PREMIUM