Portier / Bellboy - EN jazyk

Bratislava, Slovensko
Slovensky
750.00 EUR / Mesačná mzda
Pridané

PORTIER na plný úväzok / skrátený úväzok / na dohodu, v prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu nám neváhajte zaslať Váš aktuálny životopis. Kontaktovať budeme len vyhovujúcich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

Zodpovednosť a povinnosti

vítanie hotelových hostí, pomoc s batožinou, uvádzanie hostí do izieb, pomoc hosťom pri ich orientovaní sa v priestoroch hotela, udržiavanie čistoty a poriadku vo vstupných priestoroch hotela, zabezpečenie obsluhy parkoviska a garáže, zabezpečenie objedná-vok k hotelovej taxi služby, poskytovanie informácií hosťom o hotelových službách a stravovacích službách, aktívna komunikácia a spolupráca so zamestnancami hotelovej recepcie a zamestnancami ostatných oddelení hotela.

Úroveň vzdelania

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Požadované profesijné skúsenosti

  • HĽADÁME: osobu schopnú pracovať v 12-hodinových denných/nočných zmenách, iniciatívnu a flexibilnú osobnosť s proklientským prístupom, ktorá má silný zmysel pre pochopenie požiadaviek a potrieb klienta a je schopná pružne reagovať na jeho požiadavky človeka s ústretovým prístupom, ktorý komunikuje a vystupuje na profesionálnej úrovni, spoľahlivého jednotlivca s aktívnym a zodpovedným prístupom k plneniu pracovných úloh a povinností, pracovníka so základnými tech. zručnosťami

Úroveň profesijných skúseností

  • Absolvent

Jazykové znalosti

Požadované jazykové znalosti

  • English: B2: Stredne pokročilý

Vodičský preukaz

Vodičský preukaz

  • B

Ostatné požiadavky na zamestnanca

  • NUTNÁ PODMIENKA: znalosť anglického jazyka (zvládnutie komunikácie s hosťom) VZDELANIE V ODBORE: hotelierstvo, cestovný ruch PRACOVNÁ POZÍCIA: je vhodná aj pre denného študenta vysokej školy.

Контакт

HOTEL DEVÍN ⭑⭑⭑⭑ Riečna 4, 811 02 Bratislava Švikruhla František
Телефон: +421903242984
Форма обратной связи

Форма обратной связи

Сведения о компании

ПРЕМИУМ-ЧЛЕНЫ