FOODPARADE

PRAHA
Česká republika

Cet événement a été annulé

Festival plný chutí a zážitků...A festival full of flavor and experience.

CO JE FOODPARADE?

V zahradách Trojského zámku pro vás již tradičně připravujeme food festival plný skvělých restaurací, které představí své degustační menu.

WHAT IS FOODPARADE?

In what has become a lovely tradition, each year the gardens of Chateau Troja host a food festival full of outstanding restaurants that offer tasting menus.


FESTIVALOVÁ MĚNA

V areálu české peníze neplatí. Během celého festivalu se platí speciální měnou zvanou „chef“. 1 chef má hodnotu 20 Kč. Tyto chefy si nabijete na bezkontaktní festivalový čip, který obdržíte při vstupu.

Pokud vám chefy v průběhu festivalu dojdou, stačí se zastavit na TOP UP Pointech, které najdete na různých místech v areálu a čip si snadno dobít.

FESTIVAL CURRENCY

Czech money is not used within the festival grounds. During the entire festival a special currency called the “chef” is used. 1 chef is worth 20 CZK. When you enter the festival you will receive a festival card that you charge with chefs.

If you run out of chefs during the festival, just stop by one of the many TOP UP Points located throughout the festival where you can easily add chefs.


PIKNIKOVÉ LOUKY

Na Foodparade můžete vyrazit s dětmi, přáteli i domácím mazlíčkem. Festivalu totiž kraluje uvolněná a přátelská atmosféra, která je pro chvíle s blízkými jako dělaná. Vyhrazeny jsou pro vás piknikové louky, na kterých můžete ve stínu stromů odpočívat a v klidu si vychutnávat degustační menu. 

Rádi vám zapůjčíme piknikové deky, nebo si můžete přinést svoje vlastní. Samozřejmostí je velké množství sezení a bistro stolů v zahradách, abyste si festival skutečně užili.

PICNIC MEADOWS

You can attend Foodparade with your children, friends and even pet. The festival prides itself in its open and friendly atmosphere, just perfect for loved ones. Special picnic zones are set aside for you to sit and relax in the shade of trees and enjoy your tasting menu.

We will be happy to lend you picnic blankets or you can bring your own. Naturally there is plenty of seating and bistro tables throughout the gardens for you to really enjoy the festival.


ODPOČINKOVÉ ZÓNY

V areálu pro vás bude připraveno několik odpočinkových zón.

RELAXATION ZONES

There are also several relaxation zones set up for you throughout the festival.


I U STÁNKŮ NA ÚROVNI

Jsme tady pro milovníky dobrého jídla a proto u nás nenajdete žádné papírové tácky a plastové příbory. Všechna degustační menu servírujeme na porcelánových talířích.

Drinky si vychutnáte ve sklenicích a příbory máme také opravdové, takže se nemusíte bát zlomených plastových vidliček ve svém jídle.

CLASS, EVEN FOR BOOTHS

We are here for people who love good food, and that’s why you won’t find any paper plates or plastic utensils. All tasting menus are served on porcelain plates.

Drinks are served in glasses and we use real utensils, so you don’t have to worry about broken forks in your food.


PROGRAM

KAŽDÝ SI VYBERE

PROGRAM

SOMETHING FOR EVERYONE

RESTAURACE

I v letošním roce ochutnáte degustační menu od skvělých restaurací. Představí se velké restaurace, menší bistra i některé zajímavé pop-up projekty.

RESTAURANTS

Once again this year you will have the opportunity to sample menus from outstanding restaurants. There will be large restaurants, smaller bistros and a few interesting pop-up projects.


COOKING SHOW ZÓNA

Interaktivní zóna plná kuchařských show známých českých kuchařů, foodstyling battle, soutěž v pojídání chilli, v otevírání ústřic a mnoho dalšího...

COOKING ZONE

An interactive zone with cooking shows and famous Czech chefs, a foodstyling battle, contests for chilli eating, oyster shucking and much more...


WORKSHOP ZÓNA

Skvělé workshopy a degustace s omezenou kapacitou pro maximální zážitek: foodstyling, food foto, příprava kávy a mnoho dalšího

WORKSHOP ZONE

Excellent workshops and tastings with limited capacity for maximum experience: foodstyling, food photos, coffee preparation, fermenting, slicing, grinding, beer making and much more.


GRIL & BBQ ZÓNA

Gril akademie pro opravdové milovníky grilování. Naučte se pokročilé techniky přímého a nepřímého grilování, uzení na dřevěných štěpcích a ugrilujte si skvělé menu s mistry oboru. Grilují dnes všichni, ale vy můžete grilovat lépe!

GRIL & BBQ ZONE

Grill Academy for real grill lovers. Learn advanced techniques of direct and indirect grilling, smoking on wood chips, and grill an amazing meal with masters in the field. Everyone is grilling these days, but you can grill better!


OTEVÍRACÍ DOBA / OPENING HOURS

Sobota / Saturday: 10:00 - 21:00
Neděle / Sunday:    10:00 - 20:00


KDE / WHERE ?

Foodparade se koná v zahradách Trojského zámku v Praze. Zámek je vám k dispozici i v průběhu festivalu a můžete tak svůj program obohatit o jeho prohlídku. Zámek je otevřen od 10.00 do 18.00.

Adresa: U Trojského zámku 4/1, Praha 7 - Trója

https://www.foodparade.cz/jak-k-nam

Foodparade is held in the gardens of Chateau Troja in Prague. The Chateau is at your disposal throughout the festival and we encourage taking a tour. The Chateau is open from 10 am to 6 pm.

Festival address: U Trojského zámku 4/1, Prague 7 - Trója

https://www.foodparade.cz/en/how-to-get-to-us


KONTAKT / CONTACT

POŘADATEL FESTIVALU / FESTIVAL ORGANIZER
Chefparade s.r.o.
Jeronýmova 325/7, Praha 3

info@eventnaklic.cz

3 MOIS GRATUITS

Inscription

MEMBRES PREMIUM