Ùdržbár pre Salamandra⭑⭑⭑⭑resort & hotel

Hodruša - Hámre, Slovensko
Slovensky
900.00 EUR / Mesačná mzda
Pridané

hľadáme šikovného tech. zamestnanca s minimálne 3-ročnou skúsenosťou z technicky podobného typu prevádzky (ubytovňa, nemocnica, škola, veľkokapacitná reštaurácia, športové stredisko, wellness centrum...). Uprednostnení budú uchádzači, ktorí majú skúšku z vyhlášky 508, &21, &22, resp. &23 (elektro.), prípadne inú špecializáciu/prax Ak Vás naša ponuka zaujala, spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: hotelmanager@salamandrahotel.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich väčšinu požadovaných kritérií. Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti Primestar Hotels, a.s. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

Zodpovednosť a povinnosti

riešenie požiadaviek jednotlivých oddelení na technickú údržbu, práce podľa daných priorít, samostatné myslenie a odstraňovanie rôznych typov závad na základe knihy závad a pokynov nadriadených, kompletné technické zabezpečenie a údržba všetkých izieb hotela, verejných vnútorných a vonkajších priestranstiev, údržba a oprava všetkých typov inštalácií, vzduchotechniky, vodoinštalácií, elektriky, atď., - monitoring a základná údržba celého vozového a strojového parku, čističky odpadových vôd, vodárne, LAPOL-u a odpočet meračov, - samostatné upozorňovanie na hroziace závady, ohlasovanie rizikových situácií, navrhovanie funkčných riešení a po konzultácii ich odstránenie, podriadený bude hotelovému manažérovi a vedúcemu údržby.

Úroveň vzdelania

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Úroveň profesijných skúseností

  • Senior

Počet rokov nadobudnutých profesijných skúseností

  • 3

Počítačové znalosti

Počítačové znalosti

  • Microsoft Word: A1: Začiatočník
  • Microsoft Excel: A1: Začiatočník

Vodičský preukaz

Vodičský preukaz

  • B

Ostatné požiadavky na zamestnanca

  • tímový hráč, zmysel pre poriadok, systém a precíznosť, schopnosť čítať technickú dokumentáciu, schopnosť primeranej komunikácie a vystupovanie pred zákazníkmi, hosťami a ostatným hotelovým personálom, znalosť práce s PC, skenerom, tlačiarňou, smartfónom a fotoaparátom.

Контакт

Salamandra⭑⭑⭑⭑ resort & hotel Miroslav Beleš
Телефон: +421918888829
Форма обратной связи

Форма обратной связи

Сведения о компании

ПРЕМИУМ-ЧЛЕНЫ