Administratívny pracovník

Bratislava, Slovensko
Slovensky
1,200.00 - 1,600.00 EUR / Mesačná mzda
Pridané

MÁTE ADMINISTRATÍVNY TALENT ?...MOŽNO STE NÁŠ BUDÚCI ADMINISTRÁTOR"...Naša spoločnosť poskytuje komplexné služby v oblasti spol. stravovania a gastronómie. Pre našich klientov v prevádzkach spoločného stravovania pripravujeme niekoľko tisíc jedál denne, prevádzkujeme niekoľko reštaurácií, zabezpečujeme stravovanie pre domovy seniorov, školy, nemocnice a poskytujeme tiež cateringové služby. Tím CityGastro tvoria kuchári a manažéri s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti gastronómie. Vysoké nároky na dodávateľov a personál nám umožňujú poskytovať kvalitné služby a pružne reagovať na požiadavky klientov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Zodpovednosť a povinnosti

Vykonáva: práce súvisiace so sklad. hospodárstvom, normovanie jedálnych lístkov, úpravu počtu stravných jednotiek na dennej báze, evidenciu súvisiaca s príjmom, uskladnením a výdajom skladových položiek, príjem dodacích listov, faktúr, napĺňanie receptúr, plánovanie denného menu, zmeny v pokladni/úprava PLU, ceny/, inventúry (fyzické aj dokladové), administratívne práce súvisiace so sklad. evidenciou, tel., mailovú komunikáciu s prevádzkami, práce na prevádzkach spoločnosti-ak je to potrebné, spracováva podklady pre účtovanie skladov hl. účtovníkovi, spracováva mesačné výstupy pre účtovníctvo, pripravuje podklady na vyúčtovanie k fakturácií, spätnú kontrolu faktúr a podkladov k fakturácii, pripravuje podklady a materiály pre nadriadených a ostatné oddelenia, spoločnosti, zodpovedá za priebežnú a systematickú evidenciu stavu zásob, kontroluje nákupné ceny, zodpovedá za tel. a e-mail komunikácia s klientom, aktívne komunikuje s dodávateľmi a rieši prípadné nezrovnalosti.

Úroveň vzdelania

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou

Požadované profesijné skúsenosti

  • VZDELANIE V ODBORE: Ekonómia / Gastronómia FAKTURÁCIA - pokročilý, SKLADOVÉ HOSPODÁRSTVO - pokročilý

Úroveň profesijných skúseností

  • Senior

Počet rokov nadobudnutých profesijných skúseností

  • 3

Počítačové znalosti

Počítačové znalosti

  • Microsoft Word: C1: Pokročilý
  • Microsoft Excel: C1: Pokročilý

Vodičský preukaz

Vodičský preukaz

  • Vítaný

Ostatné požiadavky na zamestnanca

  • zmysel pre poriadok a systém, pozitívny prístup k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť komunikatívne a príjemné vystupovanie, prax v gastronómi alebo potravinárstve, schopnosť pracovať a podávať optimálny pracovný výkon pod tlakom

Kontakt

CITY GASTRO s.r.o. Sliačska 1/E 831 02 Bratislava DENISA KONEČNÁ
Telefon: 0948188306
Kontaktformular

Kontaktformular

Firmendetails

PREMIUM-MITGLIEDER